לפגישת ייעוץ
+
תפריט
לסרטון הסבר אודות הכניסה לאזור האישי

בחירות לדירקטוריון חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית בע”מ

הודעה מס’ 2

 

בהתאם לתקנון החברה, וכמדי שלוש שנים, יתקיימו בחודש יולי 2020 הבחירות לדירקטוריון החברה

רשימת המועמדים/ות לדירקטוריון החברה (לפי סדר הא’-ב’)*

מועמדי הסגל האקדמי

ד"ר שי הראל

לד”ר שי הראל דוקטורט באסטרטגיה וביזמות, מהאוניברסיטה העברית. את הפוסט דוקטורט הראשון שלו עשה ב- London Business School ואת השני באוניברסיטת בן גוריון שבנגב. בנוסף לד”ר שי הראל, תואר MBA בהצטיינות בהתמחות במימון, אסטרטגיה ויזמות, ותואר ראשון במנהל עסקים, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית.
ד״ר הראל חוקר את התחומים של יזמות, אסטרטגיה ומימון חברות Startup. מחקריו בודקים את התרומה של משקיעי הון סיכון לחברות בהן הם משקיעים, כיצד הם בוחרים באלו חברות להשקיע ובאלו לא, משמעות ותרומת הידע והניסיון של היזמים, וכיצד הרכב הצוותים משפיע על סיכויי ההצלחה של ה-Startup. בנוסף, ד״ר הראל בוחן את כיצד מדיניות ממשלתית או עירונית יכולה לסייע להצלחת חברות Startup, כמו גם לפיתוח אשכולות תעשייתיים של הייטק.
ד”ר הראל הוא ראש ההתמחות באסטרטגיה ויזמות בבית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית, ושימש כראש התוכנית והמנהל האקדמי של תוכנית ה- Executive MBA באוניברסיטה העברית במשך ארבע שנים. בנוסף, הוא חבר בוועד המנהל של מרכז היזמות Huji Innovate, חבר בוועדה האקדמית של מרכז אספר ליזמות, והמנהל האקדמי של התוכנית Israel Lean Launchpad.
לצד פעילותו האקדמית, בעשור האחרון ד״ר הראל מייעץ לחברות Startup, חברות מסחריות, קרנות הון סיכון ולגופים ממשלתיים מהארץ ובאירופה. ד״ר הראל ייעץ למשרד האוצר, רשות המיסים ורשות החדשנות בנושאי מדיניות תעשיית ההון סיכון, וחיבר דוחות מחקר ומדיניות לקרןBertelsmann ולאיחוד האירופי. בנוסף, ד”ר הראל מייצג את האוניברסיטה בוועדת ההשקעות של חממת Lab/O2, יושב ב-Advisory Board של קרן ההון סיכון CyberGuild וב- Advisory Boardשל ה-Startup Gamitee.

קישורים לכתבות:
https://www.bloomberg.com/news/articles/2016-01-09/israel-s-best-performing-tech-stock-hasn-t-sold-a-single-product
https://www.themarker.com/magazine/1.2932656
https://www.themarker.com/magazine/1.2375129
https://www.themarker.com/career/1.4647983
https://www.themarker.com/career/.premium-1.7245803?utm_source=App_Share&utm_medium=iOS_Native

פרופ' אייל וינטר

פרופ’ אייל וינטר הינו פרופ’ מן המניין במחלקה לכלכלה והמרכז לחקר הרציונליות באוניברסיטה העברית, ועומד בראש הקתדרה ע”ש סילברצווייג. היה מנהלו של המרכז לחקר הרציונליות, וראש המחלקה לכלכלה באוניברסיטה העברית. הוא משמש גם כראש הקטדרה על שם ברונר באוניברסיטת לנקסטר. שימש כפרופ’ מן המניין גם באוניברסיטת וושינגטון, אוניברסיטת מנצ’סטר והאוניברסיטה האירופאית בפירנצה. חתן פרס הומבולדט של ממשלת גרמניה למצויינות מחקרית. עבודותיו הופיעו בכתבי עת מובילים בכלכלה פסיכולוגיה ומנהל עסקים ומדע המדינה ובהם AER, Econometrica, ReStud, APSR, Management Science, Psychological Science ועוד. סיפרו “Feeling Smart” יצא בשמונה שפות ברחבי העולם, והומלץ ע”י שבעה חתני פרס נובל. חבר נבחר של מועצת האגודה הבינלאומית לתורת המשחקים. עמית נבחר של האגודה העולמית לתיאוריה כלכלית, הוזמן להציג את עבודותיו בלמעלה מ- 160 אוניברסיטאות ב-26 מדינות ברחבי העולם ובהם ברקלי, הרוארד, סטאנפורד, אוקספורד, פרינסטון וקיימברידג’. הוא יעץ למשרד האוצר, למשרד ראש הממשלה, למשרד התקשורת ומשרד השיכון, לצה”ל, ולחברות רבות בארץ ובעולם. כמו כן שימש וינטר חבר בפורום היועצים לשר האוצר שטייניץ. אייל וינטר שימש כחבר בוועדת ההשקעות בקרן והוא מכיר אותה היטב. כמו כן הוא הרצה בסדנאות רבות למשקיעים ולמנהלי תיקים בארץ ובחול וייעץ לחברות FinTech

פרופ’ וינטר פרסם מאמרים רבים בעיתונים בארץ ובעולם ובהם וושינגטון פוסט, מגזין טיים, פורבס, לוס אנג’לס טיימס, הגארדיין, האינדפנדנט, הסאן, ,The Conversation ה-i, הארץ, ידיעות אחרונות, כלכליסט, דה-מרקר, גלובס ועוד.

פרופ' לב מוצ'ניק

פרופ’ לב מוצ’ניק משמש כראש מחלקת מדעי המידע בבית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית. הוא חוקר התפשטות של שינוי התנהגויות, הרגלי צריכה ודעות בחברה ובמיוחד כיצד תבניות ההתפשטות תלויות במערכות מידע, מדיה חברתית ופלטפורמות צרכנות. חלק ניכר ממחקרו  מוקדש לניתוח של נתוני עתק על התנהגות של אנשים ופיתוח שיטות להפקת תובנות מתוך נתונים אלה

פרופ' יעקב מצר

אני, פרופ’ יעקב (קובי) מצר, מתכבד להציג את מועמדותי לכהונת דירקטור בחברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית בע”מ. אני משוכנע שכישוריי האקדמיים כפרופסור אמריטוס לכלכלה באוניברסיטה העברית וניסיוני רב השנים בתפקידי הנהגה וניהול מערכות אקדמיות גדולות יאפשרו לי, אם אבחר לדירקטוריון, לתרום תרומה של ממש לחברת הגמל ובראש וראשונה לעמיתיה שעימם אני נמנה (בגלגוליה השונים של החברה) מאז שהתחלתי את שירותי באוניברסיטה העברית בשנת 1972.

התפקידים שמילאתי במשך השנים, אשר ודאי יסייעו לי כדירקטור, כוללים בין השאר את ראשות המחלקה לכלכלה ואת היותי דיקן הפקולטה למדעי החברה ויו”ר מייסד של רשות הספריות, כל אלה באוניברסיטה העברית; וכן את כהונתי כנשיא האוניברסיטה הפתוחה שאותה סיימתי לפני כשנתיים.

ד"ר רננה פרס

ד”ר רננה פרס היא חברת סגל בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית.

מתמחה בפיתוח מודלים מתמטיים לתיאור תהליכי שיווק וזרימת אינפורמציה ברשתות חברתיות.

המחקרים עוסקים בניסיונות לחזות ולבין כיצד פועלים תהליכי קבלת החלטות של לקוחות ומשקיעים, כיצד ניתן לחזות הצלחה של מיזמים, וכיצד ניתן להשתמש בניתוח של נתוני עתק ובשיטות של בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לתאר דפוסים, לחזות התנהגויות, ולאתר הזדמנויות בשוק דינמי ומשתנה.

ד”ר פרס היא בעלת ניסיון ניהולי בחברות היי-טק בישראל, המייסדת והמנכ”לית הראשונה של חברת Persay מקבוצת Comverse Technology.

בשלוש השנים האחרונות אני משמשת  כחברת דירקטוריון בקופת הגמל, ומשמשת ראש ועדת השיווק של הקופה. בתקופה זו הרחבנו את פעילות הקופה, ייעלנו ושיפרנו תהליכי עבודה, גייסנו עמיתים ועמיתות חדשים, ופתחנו תחומי השקעה מגוונים. בזכות מדיניות השקעות יצירתית ושיטתית, הצלחנו להשיג עבורכם תשואות נאות. הניהול המדוקדק גרם לכך שגם בתקופת משבר הקורונה, הפגיעה בעמיתים הייתה מינימלית.  אשמח לקבל את תמיכתכם כדי להמשיך ולפעול  למען שגשוגה של הקופה.

האתר האישי:

http://bschool.huji.ac.il/en/Faculty_%26amp%3B_Research/Renana_Peres

עמוד הויקיפדיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Renana_Peres

 

 

מועמדי הסגל המינהלי

אסף אברמוביץ', עו"ד

אשמח להתמנות ולתרום ממקצועיותי ומנסיוני. הנני משמש כדירקטור וכן כיועץ משפטי לחברות ועסקים בתחומים מגוונים ובין היתר:  דירקטור בחברת אימפקט המעסיקה כ- 100 עובדים ולקוחותיה העיקריים הינם חברת SAMSUNG העולמית וחברת NESPRESSO העולמית.
יועץ משפטי חיצוני לעמותת הדר-העמותה למען הקשיש והגימלאי בנתניה, המעסיקה כ- 300 עובדים ומטפלת במאות רבות של קשישים וגימלאים.
הנני בעלים של משרד עו”ד העוסק בתחומים: עסקים, נדל”ן, עבודה ועוד.
כמו-כן, שימשתי ומשמש גם כמפרק חברות וככונס נכסים.
אודות השכלתי: בוגר תואר ראשון במשפטים של האונ’ העברית בירושלים.
קורסים: הכשרת דירקטורים של אונ’ בר-אילן-המרכז להשתלמויות. השתלמות קורס חברות וניירות ערך (עומק). השתלמות ניתוח דוחות כספיים לעורכי דין וחשבונאות מעשית.

מר חיים בסן

יו”ר הדירקטוריון הנוכחי של חברת הגמל. שימש כדירקטור מן המניין בחברת הגמל מספר רב של שנים בתקופות שונות הן כנציג האוניברסיטה בקופה, כנציג הוועדים ובשלוש  הקדנציות האחרונות כנבחר העמיתים.

בעל תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית תוך התמחות בשוק המניות הישראלי. עבר בהצלחה את מבחני הרשות לני”ע לצורך קבלת רישיון יועץ השקעות ומנהל תיקים.

גמלאי האוניברסיטה העברית לאחר 44 שנות שירות.  כיהן בעבר כיועץ נשיא האוניברסיטה העברית לתכנון אסטרטגי ובתפקיד קודם כסמנכ”ל כספים.

שימש כדירקטור ויו”ר וועדת כספים במספר רב של חברות ועמותות של האוניברסיטה.

משמש יועץ כלכלי פיננסי בגופים אחרים.

מר אייל בשאר

שלום חברים
שמי אייל באשר ואני עובד באוניברסיטה מעל 20 שנה במגוון תפקידים.
השכלתי, תואר ראשון בהנדסת מכונות ותואר שני בהנדסת בטיחות (אונ’ בן גוריון) ותואר שני במנהל עסקים (אונ’ תל אביב).
בנוסף לעבודתי, אני חבר פעיל במכון התקנים בוועדות תקינה כיו”ר וסיו”ר. בתפקידיי במכון ובכלל, הקפדתי על קבלת החלטות רק אחרי איסוף מידע מהותי, בחינת החלופות השונות (יתרונות / חסרונות) וקיום דיון מעמיק.
אני מגיש את מועמדותי לדירקטוריון בחברת הגמל על מנת ליישם לטובת חברי הקרן את הניסיון והידע שרכשתי בלימודיי, בעבודתי, בפעילותי הציבורית ובפועל בניהול תיק השקעות עצמאי.
שלכם, אייל

מר שלמה גולדברג

בתפקידי האחרון טרם פרישתי הייתי מנהל מחלקת ההשאלה והמחסנים, הספרן הוותיק ביותר בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי (כיום הספרייה הלאומית), והייתי מופקד על כל אוצרות הספרים וכתבי העת.  בתפקידי זה הייתי כתובת זמינה לחוקרים , סופרים ואנשי הגות.

יש לי היכרות אישית ורבת-שנים עם המערכת האירגונית של האוניברסיטה.
שימשתי מזכיר ארגון ספרני ישראל (אס”י) וגם גזבר הארגון. במסגרת זו צברתי ניסיון בתקצוב, תכנון ויישום תכניות עבודה.
במשך 10 שנים הייתי דירקטור וחבר הועד המפקח של קופ”ח מאוחדת.
במשך 8 שנים, שימשתי נציג ציבור בבית-הדין-האזורי ולמדתי דיני עבודה בפקולטה למשפטים של הקריה האקדמית אונו.
בכל תפקידי למדתי ויישמתי כי “אף אחד מאתנו אינו חכם כמו כולנו” , כפי שאמר קן בלנצ’רד, סופר ומומחה לניהול.
אנו חיים בעידן שבו “חכמת ההמונים” היא בעלת ערך רב וראוי שתקבל משקל בהחלטות ניהוליות ובבחירת אסטרטגיה.

מר שלומי זקן

שלום לכולם,

שמי שלומי זקן בעל תואר בוגר בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מן האוניברסיטה העברית,

זה כחמש שנים אני מעורב באופן אקטיבי בתהליכי האסטרטגיה של האוניברסיטה העברית ובפרט בתוכנית ההבראה, ובבניית אסטרטגית הצמיחה של האוניברסיטה לשנים הבאות.

אני מעוניין לתרום מניסיוני בתחום התכנון האסטרטגי, שיפור תהליכים פנימיים וניהול הכספים להצלחת קופת הגמל. אני מאמין שהרקע הכלכלי העשיר שלי וכן היכרותי עם המערכת האוניברסיטאית והמעורבות שלי בתחום התכנון ארוך הטווח יוכלו להועיל ולקדם את מטרות הקופה ולתרום להצלחתה העתידית.

אשמח לשוחח עם כל עובד/ת אוניברסיטה ולדון בדברים לעומקם.

שלומי

גב' עירית חרט

בוגרת האוניברסיטה העברית בכלכלה ומחזיקה בתעודה במנהל עסקים לאקדמאים, בוגרת תכנית הכשרת דירקטורים מטעם האוניברסיטה העברית. מכהנת כיום כדיקן משנה בדיקנט הסטודנטים לאחר קדנציה כעוזרת בכירה למנכ”ל.

במהלך 25 השנים בהן עובדת באוניברסיטה מילאה מגוון תפקידים ביחידות מטה ויחידות שטח תוך התמחות וטיפול בתקציבים ונושאים פיננסים שונים. חברה פעילה במספר דירקטוריונים של חברות בנות באוניברסיטה כמו גם בועדות מרכזיות של הנהלת המוסד.

בנימה אישית אני פונה אליכם העמיתים בבקשה לבחור בי לקדנציה נוספת כדי שאוכל להמשיך לקדם את השינויים והשיפורים במדיניות הקופה.

בחירתי תמשיך לאזן את הרכב נציגי הסגל המנהלי הן בייצוג הולם של המגדר הנשי והן בייצוג העובדים הפעילים.

אני מאמינה כי בחירתי תוכל להפיח רוח רעננה בהרכב הדירקטוריון תוך ייצוג הוגן של האינטרסים של העובדות והעובדים לצד גימלאי המוסד.

דירקטור - מר שמואל צירונבלט

מר שמואל ציטרונבלט

בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה ומדע המדינה. כיהן בתפקידי ניהול בכירים באוניברסיטה העברית בירושלים ביניהם: סגן ראש מינהל הכספים, דיקן משנה מדעי הטבע והאחרון שבהם ראש אגף כוח אדם. יו”ר דירקטוריון חברת הגמל בין השנים 2011-2017. היה ממקימי היחידה לקשרי האוניברסיטה-קהילה, מרכז מעבדות הנוער ע”ש בלמונטה ומוזיאון המדע ע”ש בלומפילד בירושלים. כיהן מטעם האוניברסיטה העברית במועצות המנהלים של אקדמון, הוצאת הספרים ע”ש מגנס ומוזיאון המדע. כיום ממשיך בפעילות במכון הגיאולוגי הממשלתי, מרכז טיפוח יזמות (מט”י) ובית הנוער העברי בירושלים. כמו כן, מכהן כיו”ר עמותת ידידי הגן הבוטני.

 

סדרי הבחירות

  • הבחירות תתקיימנה ביום יום רביעי, כ”ג בתמוז תש”ף 15 ביולי 2020
  • המועמדים/ות המנויים/ות לעיל הצהירו על כשירותם לכהונת דירקטור בגוף מוסדי
  • עמיתים/ות המשתייכים/ות לסגל האקדמי יבחרו ארבעה מתוך מועמדי הסגל האקדמי
  • עמיתים/ות המשתייכים לסגל המינהלי יבחרו ארבעה מתוך מועמדי הסגל המינהלי
  • הבחירות תתקיימנה באמצעות מערכת הצבעה דיגיטלית אליה ניתן לגשת מכל מחשב או טלפון נייד.
  • בנוסף, תוצב מערכת הצבעה דיגיטלית במשרדי החברה וכן בקמפוס הר הצופים.
  • מערכת ההצבעה תזהה כל עמית/ה לפי מספר ת.ז. ולפי תאריך הלידה.
  • הנחיות מדויקות לגבי אופן ההצבעה יועברו בסמוך ליום הבחירות.

 

חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית שייכת לעמיתיה
ונשלטת על ידם באמצעות בחירות לדירקטוריון שנערכות מדי שלוש שנים.
אנו קוראים לעמיתי החברה לממש את זכותם ולהשתתף בבחירות אלו.
השופטת (בדימוס) שולמית דותן, יו”ר ועדת הבחירות
מר דודו זקן, דירקטור חיצוני, חבר ועדת הבחירות
מר דן מרידור, דירקטור חיצוני, חבר ועדת הבחירות

  • פירוט אודות המועמדים ניתן לקבל באמצעות לחיצה על שם המועמד/ת
דילוג לתוכן